Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.08.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Ønsker nye skilt, da de som er der er gamle og stygge.
    Holtvegen
  • Svar: Hei, og takk for tilbakemeldingen! Vi skal notere oss dette, og ta det med i kommende vedlikeholdsplan, og dersom vi har penger til det, vil vi se på muligheten til å skifte ut stygge og ødelagte skilt. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle