Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rådhusplassen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.11.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Ved nedre del av rådhusplassen, mot storgata/taxiholdeplassen, er det veldig ofte glasskår strødd rundt omkring. Nå har det vært sånn i minst to uker uten at dette har blitt feiet opp. Er det kommunens ansvar å holde dette rent, eller er det Hedmark Taxi sitt ansvar? Uansett er dette farlig, både for syklister og gående. Glasskår/knuste flasker og glass bør fjernes umiddelbart, spesielt hvor folk ferdes. Etterlyser ukentlig oppfølging av dette.
    Rådhusplassen
  • Svar: Hei! Beklager utrolig seint svar, men denne har falt ut av mitt register, og dukket opp igjen da vi restartet systemet. Vet ikke om problemet er det samme lenger, men la oss i så fall få vite det, enten her eller at dere tar direkte kontakt med kommunen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle