Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Hyllebærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.06.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: To gatenavnskilt som er skjeve, bøyde, nedgrodd, falmete.
    Hyllebærvegen
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen. Vi viderebringer din henvendelse, men kan ikke si noe om, eller når det vil kunne skje. Med vennlig hilsen Teknisk forvalning

Se alle