Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

storgata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2014
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Trafikklyset ved gamle brua funger ikke som den skal.er det rødt fra sentrum mot glommen gata eller bereia å man trygger for for fotgjenger så blir det grønt men samtidig blir det grønt for biler fra glommengata det må være feil tenk om det er en blind eller eldre nesten ulykker har det hvert fler. Man må se å bruke sunn fornuft snart i denne kommune. Det er åp masse stygge hull i fortauet på begge side av gamle brua se å få fiksa å ujavnheter.
    storgata
  • Svar: Hei! Dette er ikke kommunal veg, men riksveg. Du må derfor melde dette til statens vegvesen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle