Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gjemselund

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.12.2014
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Denne fotgjengerovergangen er plassert midt i ut/innkjøringen til Gjemselund: Livsfarlig! Er det noen planer om utbedring her?
    Gjemselund
  • Svar: Hei! Først beklager sein tilbakemelding! Er usikker på hvilken du mener, men mener du over Oslovegen, er dette Riksveg, og dermed Statens vegvesen sitt ansvar. Du må derfor rette din henvendelse dit. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle