Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr. Gundahls veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Rekkverket i krysset Dr. Gundals veg/Parkvegen har vært nedkjørt og ikke reparert i mange måneder. Jeg (og sikkert mange flere) har meldt fra om dette. Det skadede rekkverket er farlig for gående og syklister som ferdes på fortauet. Især i mørke.
    Dr. Gundahls veg
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen. Vi har ikke penger til å reparere gjerde i sin helhet i år, men har fjernet utstikkende deler på det skadde rekkverket. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle