Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bæreiavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Fartsskilt kastet opp på garasjetak av russen i vår, ligger fremdeles på taket!
    Bæreiavegen
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen, vi skal sende noen ut for å se på dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle