Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glommengata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Mangler skilt om at det ikke er forkjørsveg. Andre retningen står skiltet ved nordre bruende.
    Glommengata
  • Svar: Hei! Siden dette er Fylkesveg, må du ta dette opp med Statens vegvesen. Tror likvel ikke at Glommengata skal være forskjørsveg, det er vanlig vikeplikt som gjelder. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle