Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

bukkene bruses veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.08.2014
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Hei, Kommunen må rydde vegkantene for høyt gress oppover Bukkene Bruses veg. Meget uoversiktlig. Fare for myke trafikanter, bilister og dyr.
    bukkene bruses veg
  • Svar: Hei! Dette skal nå værer tatt! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle