Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kurudveien/Blomsterveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.08.2014
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Bom fra Kurudvegen opp mot Blomsterveien må settes fast og skilt mangler inni bom. Bommen har ikke fungert på mange år p.g.a. hærverk. Blitt forferdelig trafikk opp og ned det siste året. Venter på at det snart vil smelle der.
    Kurudveien/Blomsterveien
  • Svar: Hei! Dette er et problem for oss. Bommen blir utsatt for hærverk gang på gang. I tillegg til bom, er det skiltet med forbudt for motorvogn. Det er politiets oppgave å håndheve slike forbud. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle