Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prinsensgate 30

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.04.2014
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Vi i Prinsensgate 30 og 32 ønsker st det blir satt opp et skilt i veien ved Prinsensgate 40. Det er et problem for taxi, varetransport og andre å finne frem til Prinsensgate 30, 32, 34og 36 da disse ligger innenfor(og lite synlige) 38 og 40.
    Prinsensgate 30
  • Svar: Hei! Er litt usikker på hva hva du mener, men dersom du mener tilleggskilt til de som eksisterer, eller husnummervisning, så må dekkes av den enkelte, etter godkjenning fra kommunen. Kommunen dekker bare den ordinære vegnavnskiltingen, samt erstatter ødelagte eller nedkjørte skilt. Ta kontakt om vi misforstår hverandre. Teknisk forvaltning ved Kjetil E. Lein Tlf. 62808262. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle