Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prestegårdsveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.11.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Hei, det er allerede en sak om prestegårdsveien her angående vei skilt. Men jeg føler at krysset Prestegårdsveien/Rynnings gate er trafikk farlig. Det er ingen utsikt verken til høyre eller venstre når man kommer ut av Prestegårdsveien. Rynnings gate er en travel vei og Prestegårdsveien har Frimurlosjen som tetter opp veien. At det ikke er flere front til front ulykker der er flaks. Hvis det kommer et nytt veiskilt så kunne man løst dette ved å sette opp sladrespeil på samme stolpe eller en annen løsning.
    Prestegårdsveien
  • Svar: Vi oppgraderer sidene, og gamle tidligere midlertidige svar blir avsluttet og slettet. Dette gjelder blant annet deres sak fra 19.01.2011. Dette til orientering. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning _______________________________________ Hei! Vi skal se nærmere på frisikten i krysset, og tiltak vil bli vurdert. Det er 30 km/t-sone i området, og vanlig høyreregel (vikeplikt). Dette tilsier at trafikkspeil ikke vil bli montert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning.

Se alle