Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jernbanegata / Holtvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2013
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Skilt i krysset Jernbanegata og Holtvegen ligger på bakken.
    Jernbanegata / Holtvegen
  • Svar: Hei! Dette er bestilt, og er nå forhåpentligvis utført! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle