Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sofiesgate 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.10.2013
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Det står et skilt utafor denne adressen med "Vennligst benytt fortauet osv." Dette skiltet er ikke i bruk og kan fjernes!
    Sofiesgate 2
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle