Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prestegårdsveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.10.2013
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Mange har problemer med å finne Prestegårdsveien. Det er ikke gateskilt hverken nede ved Rynningsgate eller oppe ved Nygata. Viktig at det kommer opp.
    Prestegårdsveien
  • Svar: Hei! Gammel sak som ikke er sjekket ut. Skilt har kommet på plass for en god stund siden. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning _______________________________________ Hei! Det burde vært gatenavnskilt i Prestegårdsvegen. Vi skal sørge for at gatenavnskilt kommer opp, men det blir nok ikke før våren/sommeren. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning.

Se alle